Wednesday, May 25, 2011

Cartier


http://www.invogue.cz/rubrika/fashion


Fashion / Novinky
Cartier má novou řadu brýlí
 napsal Petr Jansa dne 16. května 2011Francouzské šperkařství Cartier si pro své zákazníky připravilo exkluzivní kolekci slunečních brýlí, jejíž tváří se stal Mathias Lauridsen.

Tvář Mathiase Lauridsena, který vyjímečně ukazuje svůj druhý profil bez slavné jizvičky se stal synonymem nové kolekce slunečních brýlí Cartier. V první řadě jde o limitovanou edici brýlí Santos-Dumont. Ten nepostrádá klasický symbol kolekce Santos v podobě šroubu, přičemž v aktuálním modelu jsou šrouby jakýmsi estetickým motivem představujícím mužskou symboliku. Letecký tvar obrouček pak dodává modelu na nadčasovosti. Střed brýlí zdobí drobný detail vyrobený ze žraločí kůže, který můžete sundat, nebo nasadit podle nálady. Brýle jsou k dostání ve dvou variantách – stříbrno modré a zlato hnědé.

Další libůstkou pro mužské zákazníky jsou exkluzivní brýle Wooden Santos de Cartier. Ty jsou vyjímečné především nožičkami vyrobenými z kombinace kovu a vzácného dřeva bubinga a Tulipwood Wirginie. Tyto brýle obdélníkového tvaru vyrábí Cartier už nějaký ten pátek. Původní model vychází z náramkových hodinek Cartier, které byly v roce 1904 vyrobené pro pilota Alberta Santose Dumonta. Tyto brýle jsou taktéž ve dvou variantách. Všechny brýle by měly být k dostání i v pražském butiku.

No comments:

Post a Comment